inne rozgrywki |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 37, wczoraj: 38
ogółem: 874 119
statystyki szczegółowe
|
|||
Wyniki z ostatniego weekendu
rocznik 2004-2005
SAS Stegny 7-2 Akademia Sportu
bramki strzelali Piotr Dramiński 1 i Kuba Łaz 1 bezpośrednio z rzutu rożnego
rocznik 2006-2007
SAS Stegny 5-2 Akademia Sportu
bramki Rysio Łaniecki 2
Liga Junior Football League
rocznik 2004-2005
Akademia Sportu 5-0 WAP Ochota
bramki strzelali
Wojtek Sobieski 2
Marcin Kraczek 1
Szymon Wasilewski 1
Olek Milczarek 1
Liga Junior Football League
rocznik 2004-2005
Akademia Sportu 2-5 Orlik Mokotów
bramki strzelali
Kamil Siwek 1 piękna bramka w okienko
Marcin Kraczek 1
Zapowiedź najbliższego tygodnia dla grup Akademii Imielin
Grupa rocznika 2005-2006
Treningi wtorek 21.10 i czwartek 23.10 godz.18.00-19.30 SP 343 ul.Kopcińskiego 7
Uwaga !!!
Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał dwa rodzaje strojów i obuwia na boisko i na halę.
Strój na dwór(odpowiednio do warunków atmosferycznych) DRESY ODZIEŻ TERMICZNA CZAPKI I RĘKAWICZKI, KURTKI(OCZYWIŚCIE W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY)
Strój na halę-buty halowe, krótka koszulka i krótkie spodenki
Grupa rocznika 2007-2008
Treningi
środa 22.10 godz.18.00-19.00 boisko/hala Sp 319 ul.ZWM 10
piątek 24.10 godz.17.30-18.30 boisko/hala Sp 319 ul.ZWM 10
Uwaga !!!
Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał dwa rodzaje strojów i obuwia na boisko i na halę.
Grupa rocznika 2004-2005
Treningi
środa 22.10 godz.19.00-20.30 boisko/hala Sp 319 ul.ZWM 10
piątek 24.10 godz.19.00-20.30 boisko/hala Sp 343 ul.Kopcińskiego 7
Uwaga !!!
Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał dwa rodzaje strojów i obuwia na boisko i na halę.
Strój na dwór(odpowiednio do warunków atmosferycznych) DRESY ODZIEŻ TERMICZNA CZAPKI I RĘKAWICZKI, KURTKI(OCZYWIŚCIE W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY)
Strój na halę-buty halowe, krótka koszulka i krótkie spodenki
Plany meczowe na najbliższy weekend
Sobota 25.10
Liga PLP
rocznik 2004-2005
Akademia Sportu- SF Champion godz.10.00 zbiórka godz.9.40 boisko ul.Kajakowa 10
Powołania
Piotr Leśniewski
Vaclav Pawłowski
Tadek Kielak
Piotr Dramiński
Filip Szadkowski
Kamil Witczak
Wojtek Zajęcki
Piotr Opałczyński
Wiktor Makaruk
Łukasz Jaroszewicz
Kuba Łaz???
Adaś Goleń
Emil Zembowicz
Zawodnicy powołani muszą potwierdzić swoje powołanie bardzo dobrym zaangażowaniem i zachowaniem na treningu piątkowym
Zabieramy ze sobą stroje pomarańczowe, spodenki czarne, ochraniacze. Bardzo proszę o potwierdzenie powołania do trenera Tomka
rocznik 2006-2007
Akademia Sportu- SF Champion godz.11.00 zbiórka godz.10.40 boisko ul.Kajakowa 10
Powołania
Hubert Urynowicz
Kuba Malinowski
Kuba Jędrych
Wiktor Staśkiewicz
Ignacy Stachura
Ignacy Sawicki
Igor Marciniak
Ksawery Siekierski
Maciej Tomaszewski
Franek Łaba
Zawodnicy powołani muszą potwierdzić swoje powołanie bardzo dobrym zaangażowaniem i zachowaniem na treningu piątkowym
Zabieramy ze sobą stroje pomarańczowe, spodenki czarne, ochraniacze. Bardzo proszę o potwierdzenie powołania do trenera Tomka
Sobota 25.10 Liga JFL
Rocznik 2004-2005
Akademia Sportu JSS godz.13.10 ul.Wawelska 3 zbiórka godz.12.30 ul.Wawelska 3
Powołania:
Zawodnicy powołani muszą potwierdzić swoje powołanie bardzo dobrym zaangażowaniem i zachowaniem na treningu piątkowym
Zabieramy ze sobą stroje pomarańczowe, spodenki czarne, ochraniacze. Bardzo proszę o potwierdzenie powołania do trenera Tomka
|
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |